Byť matkou nestačí? Beseda a prezentácia publikácie

Názov podujatia:      Byť matkou nestačí?

Organizátori:             Trnavský samosprávny kraj, Záhorské múzeum v Skalici

Miesto:                       Záhorské múzeum v Skalici, Námestie slobody 13, 909 01 Skalica

Dátum konania:        pondelok 13. mája 2024 o 16.00 hod.

Pri príležitosti Dňa matiek organizuje Záhorské múzeum v Skalici besedu a prezentáciu publikácie Zdenky Nemrava Pavlíkovej Byť matkou nestačí?

Drôtené plastiky Zdenky Nemrava Pavlíkovej mali návštevníci možnosť vidieť v Záhorskom múzeu na výstave Láska k folklóru v roku 2017. Teraz môžu časť z jej spektra záujmov a skúseností spoznať pri prezentácii knihy Byť matkou nestačí?

„Moja kniha a aj beseda je síce príbehom matky, ale rozhodne nie je len pre mamičky. Porozprávam vám o diaľkových 100-kilometrových pochodoch, ale aj o cyklistike, chudnutí, materstve. Každý má svoje sny a ja sa ich nevzdávam len preto, že som matka.“

www.zahorskemuzeum.sk zahorskemuzeum@zahorskemuzeum.sk 034/6644230